Tuesday, August 28, 2012

Pan i Pani House/ Mr. & Ms. House

I tu zaczeła się moja przygoda z "Pan i Pani House" programie o metamorfozie wnętrz a także metamorfozie image'u.
Here is the start of my adventure with " Mr. & Ms. House" a tv show about home decor metamorphosis an of course an image change.
Zdjęcia należące do pan-i-pani-house.tvn.pl
Nasze pierwsze wspólne wystąpienie  w telewizji śniadaniowej.
Our first stand at morning tv in TVN.
Mój pierwszy projekt wnętrza łazienki z wykorzystaniem produktów Cersanitu.
This is my very first bathroom design using Cersanit products.
Bratoszewice-Pokój dla nastolatki inspirującej żeby zostać projektantką mody.
Bratoszewice- the personal room for teenager-to be fashion disigner.

Rodzinne gniazdko dla pary prawników.
Family nest for a lawer couple.
Tychy- łazienka dla rodziny 2+2 czyli dwóch mężczyn i dwie kobiety, ale to dwie kobiety wygrywają. Łazienka z podwójna umywalką i odpowiednim oświetleniem na wykonanie makijażu.
Tychy- bathroom for 2+2, twoo man and two women, of course woman wins always with two sink and good lighted mirror perfect for makeup.
Katowice-Sypialnia dla informatyczki i prawnika Dj'a oraz ich psa Happy.
Katowice-Bathroom for IT woman and Lawer-Dj later-at-night man and their Happy dog.
Wrocław-Bathroom for 4 students, 1 incognito and the Shower that holds them all.
Wrocław- Łazienka dla czworo studentów, 1 nieznany i Prysznic który zmieści ich wszystkich.
Pokój dla dummnej mamy nastolatka i najlepszej przyjaciółki marzącej o lepszym życiu i wakacjach we własnym domu. 
Living room for proud to be mom and bestgirl-friend dreaming about better life and vacation at home.
Bybdgoszcz-pokój dzienny wraz z sypialnią dla muzyka o duszy zbieracza pamiątek i jego dziewczyny która wkracza na nowy teren i zamienia go w bardziej kobiece i przyjazne otoczenie.
Bydgoszcz- living room with bedroom for a musician with soul of collecting any souvenirs and his beloved girlfriend who brings in a more womenly touch.
 
Warszawa-Kuchnia dla dwóch sióstr nie mogących żyć bez siebie i chcących rozpocząć nową przygodę z gotowaniem.
Kitchen for sister who can't live without each other wanting to start a new  adventure in cooking.

2 comments:

 1. Właśnie skończyłem oglądać online Państwa program, zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zrobił je z dwóch stron - efektów zmian oraz Państwa stylu, wizerunku pozytywnej energii.
  Ostatnio online również oglądałem kanał Domo Plus oraz w konwencjonalnym TV kanał TLC i program Polaków Awantura o Remont i Państwu daje w rankingu pozycje nr 1. Mam nadzieje, że będą kolejne serie. Choć wiem że w dzisiejszych czasach jeśli coś jest dobre ale nie ma maksymalnie wysokiej oglądalności nie jest kontynuowane (patrz np. serial Paradoks w TVP).

  Z drugiej strony liczę na to, że może zacznie Pani prowadzić bloga lub videobloga o tematach którymi Pani żyje - czyli m.in. wystrój wnętrz, kuchnia - bardzo chciałbym Pani punkt widzenia Polskiej architektury, wystroju mieszkań, kuchni. Można rzec, że brakuje mi Pani w "szklanym ekranie". Mam nadzieje, że TLC, Domo+ lub TVN Style wspólnie z Panią znów coś zrealizują :)

  ps zacząłem remont piwnicy (chce zagospodarować pod wynajem dla studentów), planuje na pół roku wyjechał do Anglii aby zarobić na dokończenie i urządzenie (2 pokoje, łazienka, hol). Rozumiem, że jak jak pomieszczenia będą gotowe do urządzania można się do Pani zgłosić (piszę z Torunia), jaki jest czas na zaprojektowanie wnętrz ? Czy lepiej wcześniej się zgłosić i dać dużo więcej czasu aby było na spokojnie ?

  Wiem co chce, pewnie w jakimś stopniu sam potrafiłbym to ogarnąć, ale boje się że zapomnę o czymś, źle dobiorę kolory, pójdę w skrajny minimalizm etc

  Pozdrawiam serdecznie,
  Maciej

  ReplyDelete

 2. Dziękuję panu za miłe słowa. To bardzo fajne że napisał pan o swoich wrażeniach porównując nasz program także do innych. Uważam że to cenna uwaga. Ja też mam nadzieję że rozpoczniemy nowy sezon Pan i Pani House i damy więcej poweru i pozytywnej energii. Co do urządzenia wnętrza to oczywiście mogę panu zaprojektować wymarzoną piwnicę i zagospodarować na pomieszczenie mieszkalne. Życzę powodzenia w drodze do uzyskania finasów na remont. Proszę się odezwać do mnie kiedy będzie pan chciał rozpocząć pracę nad projektem. Sam projekt trwa od 2 do 4tygodni, zależy od skali skomplikowania. Proszę naisać mi na maila missingellement@hotmail.com po więcej szczegółów.

  ReplyDelete